Збройні сили України готуються до повного розведення сил на окупованому Донбасі. Проте, проросійські бойовики також мають виконати відповідні умови та відійти від лінії зіткнення.

Командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко під час зустрічі з постійною представницею Програми розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані зауважив, що наразі ведуть роботи для відновлення мосту в Станиці Луганській.

"На Станиці Луганській тривають активні підготовчі роботи до початку робіт з відновлення мосту: підготовлено майданчик під будівельну техніку та для розміщення будівельних матеріалів. Вже розширено та відновлено дорожнє покриття під'їзної дороги. Незабаром заплановано запустити додатковий автобус, щоб перетин лінії зіткнення для наших громадян був ще простішим та комфортнішим", – сказав генерал.

Окрім того, українська армія найближчим часом готується до розведення у двох інших населених пунктах – Петрівському та Золотому.  Влада планує створити там безпечні райони, адже вони досі залишаються мілітаризованими.