Місце трагедії, де розбився гелікоптер з військовими, розташоване всього за 20 кілометрів від частини, звідки він злетів. Рятувальники закінчили пошукові роботи, тіла усіх членів екіпажу знайшли, але на місці досі працює спеціальна комісія, розгорнули військові намети, журналістів не пропускають. Про це повідомляє ТСН.

Серед загиблих Ігор Мазепа – командир 16 окремої бригади армійської авіації ЗСУ. Саме він, за словами його колег, був за штурвалом. Це досвічений пілот, воював на Сході, брав участь у миротворчих місіях. Інші загиблі - 25-річні Павло Дацюк із Львівщини і Володимир Попенко із Вінниці та 38-річний Василь Романюк із Бродів.

Розслідує трагедію Державне бюро розслідувань та військова прокуратура.

«Слідством розглядається декілька версій, серед них і технічна несправність, неякісне пальне, неякісна підготовка до проведення польотів, всі ці версії опрацьовуються, у ході досудового розслідування кожна версія буде відпрацьовуватися слідством і кожній версії буде надана правова оцінка», - заявив керівник управління військової прокуратури Західного регіону Юрій Табака.

На місці трагедії зранку родичі загиблих, але їх також не пропускають до місця падіння гелікоптера. За кілька кілометрів від місця, де він впав, рідне село загиблого борттехніка Павла Дацюка. Його матір про трагічну звістку повідомили, вона не в силі будь-що говорити, сьогодні виповнюється 40 днів, як помер батько Павла.

Відомо, що це був навчально-тренувальний політ і екапаж мав право проводити його вночі. Маршрут польоту не розголошують. Наразі відкрили провадження за статтею порушення правил польотів або підготовки до них, що спричинило катастрофу.