Департамент містобудування Київської міської держадміністрації 20 серпня видав ТОВ “Філософія девелопмента” містобудівні умови та обмеження для реконструкції корпусу заводу “Арсенал” під адміністративну будівлю з паркінгом.

Про це свідчать дані офіційного сайту Департаменту, інформує Depo.Київ.

Офісно-торговельний комплекс буде збудовано на ділянці площею 1,36 га по вул. Московська, 8 (перехрестя вулиці Московської та Кловського узвозу).

Граничну висоту об’єкта дозволили на рівні 50,7 м. Зауважимо, що будівництво проводиться в Центральному історичному ареалі Києва, де існує обмеження по висоті – не вище 27 м.Корпус заводу з ділянкою за 563,71 млн грн були продані на початку квітня цього року на аукціоні. Добровільний продаж провів “Укргазбанк” через СЕТАМ, пишуть Наші гроші.

У квітні право власності на майно зареєстрували за “Філософія девелопмента”, що пов’язане з корпорацією “Укрбуд” екснардепа Максима Микитася.

На купленій ділянці “Укрбуд” збирається побудувати бізнес-центр Arsenal Plaza. Одразу через дорогу знаходиться кінотеатр “Зоряний”, який зараз теж реконструюють, у результаті чого на ньому добудували три нових поверхи без відповідних дозвільних документів.

Додамо, що кінотеатр “Зоряний” у 2003 році придбала приватна фірма за 8,6 млн грн. У 2006 році Київрада дала згоду на приватизацію кінотеатру. Відтоді кінотеатр перетворився на штаб Партії регіонів з одним залом на 800 місць.