ДБР опублікувала термінове повідомлення про виклик Петра Порошенка до Державного бюро розслідувань. Порошенка викликали у якості свідка.

Державне бюро розслідувань викликало народного депутата від фракції "Європейська Солідарність" Петра Порошенка до ДБР для проведення допиту у якості свідка у одному із низки кримінальних проваджень. Порошенка викликали на 11:00 26 травня 2020 року на допит у якості свідка. У кримінальному провадженні досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників.

Раніше Петро Порошенко заявив, що опубліковані записи його розмов з Джо Байденом – сфабриковані, це масштабна спецоперація проти України, оскільки, ситуація впливає на стратегічні стосунки України з США, ключовим нашим партнером, здатним стримувати Росію. ASPI news повідомляло, що нардеп  Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які можуть свідчити про вплив Байдена на політику Порошенка.


© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/dbr-terminovo-viklikalo-poroshenka-na-dopit