Слідче управління вважає, що в 2013-2014 роках службові особи компанії при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності занизили податок на прибуток на вищезазначену суму.

Слідче управління Офісу великих платників податків ДФС розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб ПАТ «Рівнеазот» (належить Ostchem Дмитра Фірташа) щодо «умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах». Про це із посиланням на ухвалу Шевченківського райсуду м. Києва від 12 серпня повідомляє Finbalance.

Підставою для проведення розслідування став акт про результати перевірки підприємства щодо імпорту природного газу від Ostchem Holding Limited (Кіпр) у вересні-грудні 2013 року та з вересня 2013 по грудень 2014 року, відповідно до якого службові особи «Рівнеазота» при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності занизили податок на прибуток в сумі 56,4 млн грн.

Як зазначається, «Рівнеазот», HF Trading AG, Ostchem Holding Limited є пов`язаними особами.

Нагадаємо: на початку місяця Верховний Суд частково задовольнив касаційну скаргу Промінвестбанку та поновив арешт майна «Рівнеазота», що належить Дмитру Фірташу.

Раніше повідомлялося, що АМКУ збирався розглянути справу щодо зловживання монопольним становищем низки компаній, що входять у Group DF, яка належить Дмитру Фірташу 1 серпня, проте відклав рішення до 8 серпня.

8 серпня АМКУ повторно переніс дату винесення остаточного рішення у справі.