Держслужба з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів заявила про  порушення у мережі піцерій Il Molino і призупинила її роботу. У Il Molino називают це тиском на бізнес.

Як повідомила Держслужба з питань безпеки харчових продуктів на своєму сайті, у ході планової перевірки мережі закладів громадського харчування Il Molino було виявлено численні порушення, а саме: потужності не підтримується в чистоті та у робочому стані, харчові продукти не захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу, порушуються температурні режими під час розморожування харчових продуктів. А за результатами лабораторних досліджень відібраних зразків харчових продуктів встановлено невідповідності готових харчових продуктів за мікробіологічними показниками, що становлять загрозу для життя та/або здоров’я людини.

На підставі цього були прийняті рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів, а власника мережі – ТОВ «Тераса» – буде притягнутий до відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти.