Укрзалізниця із 15 грудня запустить новий пересадковий поїзд зі Львова до Берліна. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

"Укрзалізниця та Польська залізниця запускають новий міжнародний пересадковий маршрут "Львів — Берлін". Ним можна буде скористатися вже з 15 грудня цього року", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з середини грудня пасажири, які подорожують до Німеччини, зможуть скористатися поїздом №89/90 "Львів — Перемишль" та на кінцевій станції здійснити зручну пересадку на поїзд №ЕС/EN 456/457 "Перемишль — Берлін".

"Разом з польськими колегами ми дійшли згоди організувати так званий пересадковий маршрут "Львів — Берлін". Тож українці зможуть лише з однією зручною пересадкою подорожувати до Німеччини, та очікуємо на туристів з цієї країни. Ця подорож займе трохи більше 18 годин", — зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Вказано, що зі Львова поїзд №89 вирушатиме о 16:20 та прибуває до Перемишля о 18:19, потім — пересадка на поїзд №ЕС/EN 456 "Перемишль — Берлін", який відправляється з Перемишля о 19:57 та прибуває до Берліна о 09:48. У зворотному сполученні поїзд №ЕС/EN 457 "Берлін — Перемишль" вирушатиме з Берліна о 18:43 та прибуватиме до Перемишля о 08:38. Після цього — пересадка на поїзд № 90 "Перемишль — Львів", відправлення з Перемишля о 10:18, прибуття до Львова о 13:45.

Повідомляється, що поїзд, що виїжджає з Перемишля, зупинятиметься в Кракові, Катовіце, Ополе, Вроцлаві та Франкфурті-на-Одері.