Щодо голови НБУ жодних прізвищ офіційно не називають, зазначила Євгенія Кравчук

Сьогодні на засіданні фракції "Слуга народу" розглянуть низку кадрових пропозицій, а також важливі законопроєкти, які, зокрема, стосуються змін до Виборчого кодексу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Євгенія Кравчук.

Народна депутатка зазначила, що сьогодні ввечері відбудеться засідання фракції "Слуга народу", та розповіла, які питання планують розглянути.

"Уже є кадрові пропозиції, які вже озвучені. Щодо голови НБУ жодних прізвищ офіційних немає. Можливо, вони будуть ввечері… Що стосується віцепрем’єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості – міністра, то кандидатура вже є, це Олег Уруський, це колишній очільник Державного космічного агентства. Також до цього часу він був першим заступником міністра промисловості, коли таке міністерство працювало. Тобто він буде на засіданні фракції, я сподіваюсь, що буде і прем’єр-міністр", – зазначила Євгенія Кравчук та додала, що про участь у засіданні фракції президента України Володимира Зеленського наразі нічого не відомо.