Як повідомлялося раніше, прем'єр Шмигаль анонсував програму створення півмільйона робочих місць із зарплатою 6-8 тисяч гривень.

Українці втрачають роботу через карантин і кризи. Середня зарплата зменшується, як і кількість вакансій на ринку. Обіцяну програму від уряду, яка обіцяє забезпечити 500 тисяч робочих місць, експерти називають неефективною, повідомляє в своєму матеріалі 24 канал.

Станом на 1 червня в Україні офіційно зареєстрували понад 510 тисяч безробітних (за даними Держслужби). При цьому, з початку карантину кількість офіційно безробітних в Україні подвоїлася.

Однак це лише ті, хто офіційно став на облік в центрі зайнятості. Фактичний рівень безробіття значно вище.

"За підрахунками Торгово-промислової палати, кількість безробітних в травні склало 2,5-2,8 мільйона українців", – говориться в матеріалі.

Як повідомлялося раніше, прем'єр Шмигаль анонсував програму створення півмільйона робочих місць із зарплатою 6-8 тисяч гривень. Правда, обіцяв він це зробити в травні. Поки це залишається обіцянкою.

"Таким чином, запропоновані урядом зарплати 6-8 тисяч – це трохи вище" мінімалки "і істотно нижча за середню зарплату. За прогнозами ЮНІСЕФ, через пандемію і кризи понад 6 мільйонів українців опиняться за межею бідності", – пишуть автори матеріалу.


Джерело: https://24tv.ua/kilkist-bezrobitnih-ukrayini-zrostaye-ekonomichni-novini-ukrayini_n1354882