Майже 10 тисяч киян та гостей міста відвідали шкільний ярмарок, що вирував у вихідні на Хрещатику.

Про це повідомили у КП «Міський магазин».

– Асортимент шкільної продукції на ярмарку відповідав зазначеним потребам для збору дитини до школи. Батьки, не витрачаючи багато часу на пошуки одягу та канцелярії у магазинах, мали нагоду купити все в одному місці – на шкільному ярмарку. Вважаю, що ярмарок із покладеним на нього завданням впорався на всі 100%, – розповів Андрій Андрущенко, директор КП «Міський магазин».

У шкільному ярмарку взяли участь понад 60 безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів з Київської, Одеської, Полтавської, Львівської, Черкаської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей.

– Особливістю ярмарку є те, що це соціальний проект. За рахунок залучення безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни на вказані групи товарів були на 15 – 20% нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі. Крім того, КП «Міський магазин» під час шкільного ярмарку організував благодійну допомогу для дітей із багатодітних сімей та переселенців із зони АТО, – зазначив Андрій Андрущенко.

А також закцентував увагу киян на тому, що в наступному році залучить до участі в ярмарку ще більше виробників взуття, спортивних костюмів та дитячого ділового одягу, адже попит у містян, саме до цих товарів, був великий.