Постпред президента в Криму заявив, що інформація щодо можливого відновлення водопостачання є спекуляцією

Інформація щодо можливого відновлення водопостачання в анексований  Крим не відповідає дійсності. Про це  повідомив постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич, передає Інтерфакс-Україна .

У зв'язку з появою в ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання в Крим і пов'язаного з цим «візиту комісії з Києва», відзначимо, що ця інформація не відповідає дійсності», – повідомив він.

Кориневич зазначив, що 11-12 лютого парламентський комітет з прав людини здійснить виїзд до Херсонської області для ознайомлення з питаннями окупованих територій АР Крим та Севастополем. В ході візиту також заплановано відвідати контрольно-пропускний пункт «Каланчак».

«Логічно під час цього візиту відвідати також дамбу перекритої ділянки Північно-Кримського каналу, оскільки дамба знаходиться в безпосередній близькості до КПВВ. Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода з каналу піде до Криму тільки після деокупації. Ніякої води до деокупації. Виїзне засідання Комітету ніяк не пов'язане з питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення з ситуацією поблизу адмінкордонів з тимчасово окупованою АР Крим», – підкреслив постпред президента в Криму