Олександр Ольшанський - керівник холдингу Internet Invest Group і організатор IT-конференції iForum.

Олександра Ольшанського призначили заступником Саакашвілі у Виконавчому комітеті реформ

Про призначення Михайла Саакашвілі главою Виконавчого комітету реформ, а Олександра Ольшанського його заступником йдеться в указі президента України №169/2020 від 7 травня.

Олександр Ольшанський - український підприємець і громадський діяч в області інформаційних технологій, президент холдингу Internet Invest Group. Один із засновників конференції iForum. З 2004 року - бізнес-консультант проекту IPNET.

Указом президента також внесено зміни до указів про єдину державну політику реформ в Україні, забезпечення діяльності Національної ради реформ і Виконавчого комітету реформ і в положення про Національну раду реформ.

Згідно з цими змінами, глава комітету і його заступник працюють на громадських засадах. Вони можуть бути призначені радниками президента.

Функції глави комітету:

  • ініціює засідання Нацради реформ і розгляд питань з окремих напрямків реформ;
  • забезпечує за окремими напрямами реформ виконання завдань, покладених на комітет;
  • представляє комітет у взаємодії з іншими органами, підприємствами та організаціями;
  • представляє рішення Нацради реформ у відносинах з органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими об'єднаннями та ЗМІ;
  • розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності Нацради реформ, комітету;
  • утворює робочі групи для розробки, детального опрацювання окремих напрямків реформ, формує персональний склад таких груп і приймає рішення щодо визначення їх керівників.

Засідання комітету повинні проходити не рідше одного разу на місяць.