Канікули триватимуть від 25 грудня до 11 січня. У Києві школярі після зимових канікул, на час локдауну від 8 до 24 січня, відправляться на дистанційне навчання. Про це під час брифінгу повідомив  мер столиці Віталій Кличко.

"Усі школи Києва від 25 грудня мають піти на зимові канікули, що триватимуть до 11 січня. Після цього школи розпочнуть навчання в дистанційному режимі", - розповів очільник Києва.

За його словами, департамент освіти КМДА вже розробив план навчання, а на телеканалі "Київ" будуть транслювати онлайн-уроки.

Продовжать навчання дистанційно і заклади професійно-технічної освіти. Там канікули триватимуть від 31 грудня до 15 січня. Другий семестр вони розпочнуть від 18 січня, аде щонайменше до 24 січня він буде дистанційний.

"У разі подовження локдауну, якщо уряд ухвалить таке рішення, ми будемо вимушені подовжити й дистанційне навчання у школах і закладах професійно-технічної освіти. Що стосується дитячих садочків, то вони працюватимуть у звичному режимі", - розповів Віталій Кличко.