Прямий канал 21 липня у відкритому листі закликав українців відреагувати на тиск й атаки на телеканал з боку Державного бюро розслідувань та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«Просимо надати оцінку вищезазначеному та здійснити заходи реагування на відвертий тиск та політично вмотивоване переслідування мовника, зокрема, закликати Державне бюро розслідувань та Національну раду з питань телебачення і радіомовлення припинити незаконні дії, спрямовані на обмеження поширенню в українському інформаційному просторі об'єктивної інформації», – йдеться в листі.

На Прямому каналі кажуть, що понад рік перебувають «під тотальним тиском влади». Зокрема, редакція каналу нагадала про заяву керівника слідчої групи ДБР Олега Корецького, який розповів про тиск у «справі Прямого каналу». За його словами, перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков поставив завдання арештувати телеканал, визнавши його попередньо речовим доказом. У редакції також зазначили, що Нацрада з грудня 2019 року не розглянула заяву про переоформлення ліцензії каналу, натомість протягом першого півріччя призначила три перевірки.

«Станом на сьогодні, враховуючи дії Державного бюро розслідувань, які здійснюються з літа минулого року, та дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення протягом січня-червня 2020 року, на наш погляд, йде детально спланована атака на телеканал "Прямий", метою якої є закриття цього телеканалу», – сказали на каналі.