Завтра, 4 лютого, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко здійснить робочий візит до Чеської Республіки, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби МЗС.

Як повідомили у МЗС, у рамках візиту плануються переговори міністра Вадима Пристайка з главою МЗС Чехії Томашем Петршічеком, а також з прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем та спікером Палати депутатів парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком.

"Важлива увага під час переговорів буде приділена консолідації зусиль заради зміцнення миру і безпеки, розвитку міжпарламентського співробітництва, двосторонньої співпраці в торговельно-економічній сфері", - йдеться у повідомленні.

Також планується виступ глав зовнішньополітичних відомств України та Чеської Республіки на відкритті інавгураційного засідання Українсько-чеського форуму – дискусійного майданчика провідних українських та чеських експертів, метою якого є напрацювання рекомендацій урядам та підготовка спільних проектів з метою повнішої реалізації потенціалу двосторонніх відносин в різних сферах.