Православна церква України на власній сторінці у Facebook прокоментувала суперечки серед представників різних конфесій, що біометричний паспорт — є втратою приватності, “відреченням від Господа”, “печаткою антихриста”, пише УНН.

“Втім, насправді Православна Церква України не засуджує використання вірянами біометричних паспортів, адже вони є лише одним із проявів наукового і технологічного прогресу. Жодного релігійного підґрунтя у біометричного паспорта немає”, — заявили у ПЦУ.

У церкві також вказали, що: “Врешті-решт, збір біометричної інформації використовується на благо, бо робить наше життя у суспільстві безпечнішим: вона допомагає швидко встановити особу і допомогти їй, якщо виникне така потреба, або ж затримати особу, якщо вона порушила закон. Тобто, щирій віруючій людині, якій немає чого приховувати, яка живе законослухняно, боятися нічого”.

У Православній церкві України додали, що паспорти, ідентифікаційні коди й персональні дані стосуються матеріального світу, “натомість справжня віра у Господа — у душі, на ній ніхто не зможе поставити „печатку“, чи відділити людину від любові Божої, якщо вона сама не зречеться її”.