Позивач також просить суд скасувати індивідуальні акти т.в.о. Бюро розслідувань, а саме - накази про призначення Бабікова першим заступником і Олександра Соколова заступником директора ДБР

Окружний адміністративний суд Києва отримав позов про скасування наказу тимчасової виконувачки обов'язків директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Ірини Венедіктової про призначення Олександра Бабікова першим заступником директора ДБР. Про це йдеться у повідомленні пресслужби суду.

Зазначається, що до суду надійшов позов Дмитра Карпа про визнання протиправними дій Венедіктової з оголошення і проведення з 29 грудня 2019 року по 20 січня конкурсу на зайняття вакантних посад першого заступника та заступників директора ДБР.

Позивач також просить суд скасувати індивідуальні акти т.в.о. ДБР, а саме - накази про призначення Бабікова першим заступником і Олександра Соколова заступником директора ДБР.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Як повідомлялось, Бабіков заперечує те, що він був адвокатом колишнього очільника держави Віктора Януковича.

Раніше до Окружного суду Києва надійшов позов про законність визначення переможців конкурсу на посади першого заступника і заступників директора ДБР.

Позивач просить визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії ДБР від 10 січня про визначення переможців у конкурсі для призначення на посади першого заступника і заступників директора ДБР.