Засідання перенесли через неявку сторони захисту експрезидента

Печерський районний суд Києва переніс засідання, на якому експрезиденту України Віктору Януковичу мали обрати запобіжний захід у справі Майдану. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що в ніч на 10 грудня, після тригодинної перерви в засіданні, захист Януковича не з'явився для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу. За словами прокурорів, адвокатам повідомили про продовження слухання. У свою чергу, захисники експрезидента не прийшли, а без них продовжувати слухання не можна.

У зв’язку з цим суд поставив на обговорення питання залучення безкоштовного адвоката Януковичу для наступного засідання. Прокурор Олексій Донський зауважив, що це буде сприяти явці захисників за договором. При цьому суд заявив, що адвокати колишнього президента "фактично самоусунулися" від виконання своїх обов'язків.

Суд ухвалив доручення щодо призначення безкоштовного адвоката та забезпечення його прибуття на засідання до Печерського суду на 12 годину сьогодні, 10 грудня, для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу Віктору Януковичу.