В Оболонському районі столиці невідомий чоловік у громадському місці цілеспрямовано наніс собі важкі каліцтва. Причини цього вчинку поки не ясні, чоловіка забрала швидка допомога.

Про інцидент повідомляє видання Київ Оперативний у Телеграм-каналі. Публікація вийшла в понеділок, 12 жовтня близько 22.30. Автори повідомлення попереджають, що на опублікованому відео присутня ненормативна лексика. Також повідомляється, що через жорстокість відео не призначене для широкого перегляду, у зв'язку з чим вони його публікують виключно в Телеграм-месенджері.

На відео на вигляд молодий чоловік на очах у людей ріже собі вени, а потім намагається виколоти око. Небайдужі громадяни втрутилися і припинили подальше самозамах хлопця. Його стримували до тих пір, поки не приїхала карета швидкої допомоги.

"Біля ТЦ SmartPlaza, що на Мінській, якийсь неадекватний мужик порізав собі вени, а потім намагався виколоти своє ж око. Люди, які проходили повз тримали його, поки не приїхали лікарі швидкої", - повідомляє Київ Оперативний.