Поліцейський патруль змушений був "приводити до тями" молодого громадянина, який з оголеним торсом бігав автомобільною дорогою вечірнього Києва, розкидав сміття і робив "трояндочки" з пляшок. Емоційний громадянин примудрився порізати собі руки склом. Громадяни викликали поліцію.

Про це повідомляє у Facebook "Київ оперативний" у п'ятницю вночі, 9 жовтня. Також наголошується, що поліція "почекала" з прибуттям. Паблік повідомив, що перший виклик правоохоронцям було здійснено о 19.40 або близько того. Потім було зроблено ще кілька дзвінків небайдужими громадянами. Екіпаж з'явився о 21.00.

Правоохоронці провели бесіду, видали порушнику медичну маску, викликали швидку допомогу і супроводили медиків з "пацієнтом" до медустанови. "Перший виклик у поліцію небайдужими громадянами, які не давали чувачку зовсім розійтися, був зроблений приблизно о 19:40, а після ще кількох дзвінків протягом години - екіпаж поліції вже познайомився з цим циркачем о 21:00. Нові друзі йому не сподобалися, однак патрульні виявилися не тільки хорошими атлетами, але і нормальними психологами - переконали циркача не чинити опір, подарували масочку, викликали швидку і супроводжували його до лікарняного закладу для ухвалення рішень щодо подальших виступів цієї зірки на київських вулицях", - описує ситуацію автор поста в "Києві оперативному".

Варто нагадати й інший епізод з патрульною поліцією, яка одночасно виконала функції психологів. Так, кілька днів тому, в Києві патрульні поліцейські врятували життя чоловікові, який хотів зістрибнути з моста Метро. Правоохоронці заспокоїли його і викликали бригаду медиків, які госпіталізували чоловіка.

Також повідомлялося, що в Києві екіпаж патрульної поліції врятував від загибелі жінку, яка вирішила вистрибнути з балкона 15 поверху. Цього разу вмовляннями не обійшлося, і ситуація розвивалася як в американському екшені.

последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні