Дільничні офіцери поліції зібрали достатньо матеріалів стосовно правопорушника, який систематично нецензурно ображав та погрожував фізичною розправою рідній матері. Триває досудове розслідування за фактом вчинення домашнього насильства, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Перша заява від киянки до Деснянського управління поліції надійшла ще у серпні цього року. Жінка скаржилася на свого сина, який вчиняє психологічне насилля над нею та погрожує їй розправою.

Як прокоментував дільничний офіцер поліції Дмитро Завада, відносно 44-річного дебошира було складено три протоколи за ч. 1 ст. 173-2 та два протоколи за ч. 2 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення:

«Відпрацьовуючи це звернення, за місцем мешкання на вулиці Закревського була опитана 62-річна потерпіла, яка проживає в квартирі разом з сином. За її словами, останній регулярно цькує, принижує, а іноді погрожує застосувати силу відносно неї. Пенсіонерка втомилася від знущань зі сторони свого родича, тому звернулася за допомогою до поліції. Сусіди також зазначили, що часто чують з приміщення крики та плач потерпілої. Не зважаючи на профілактичні бесіди з кривдником, його поведінка в сім’ї не змінилася і він продовжував вчиняти домашнє насилля».