У місті Вишневе через будівництво нового резервуару в години "пік" можливі перебої з водопостачанням

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт Вишневої міської ради.

Наше місто використовує якісну воду з артезіанських свердловин, яка не потребує додаткової особливої очистки чи знезараження. Але суто технічно вода спочатку акумулюється в резервуарах чистої води (РЧВ), перед тим як потрапити до споживача. Для безперебійної подачі необхідної кількості води, південна-північна сторони Вишневого потребують збільшення цього запасу в РЧВ для можливості компенсувати різницю між кількістю добутої води (яка постійна ) та"піковим" розбором, - говорить в.о. начальника КП "Вишнівськводоканал" Ігор Галаєв.

За його словами, місцева влада та КП "Вишнівськводоканал", ще шість років тому, розпочали розробку проєктної документації та пошук грошей для будівництва нового резервуару, але тільки зараз за сприяння міського голови та райдержадміністрації розпочалось його будівництво.

Але є один мінус. Ми втручаємося в існуючу систему водозабезпечення і, наразі, немає того оперативного запасу води, з яким можна повноцінно контролювати і регулювати постачання в моменти «пікового» споживаня води. Для будівництва нового РЧВ треба було зруйнувати старий резервуар, а на його місці побудувати новий зі збільшенням об'єму в п'ять разів. Тому, при інтенсивному розборі води в годину пік, може бути обмежене постачання води у віддалених будинках, та на верхніх поверхах. Повторюся, що це стосується тільки південної-північної сторін міста. На південній вірогідність такої проблеми значно менша. У будь-якому разі, ми маємо попередити про це громадськість, - зазначає Галаєв.

На кінець він сказав, що для безперебійного водопостачання прикладено багато зусиль, але є суто технічні моменти, які можуть створити тимчасові незручності.