Кабмін не впроваджувавтиме жорсткий карантин по всій країні у випадку другої хвилі Covid-19. Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль під час онлайн зустрічі з учасниками Європейської Бізнес Асоціації.

Зі слів прем’єр-міністра, уряд не розглядатиме впровадження жорстких обмежувальних заходів у випадку другої хвилі поширення коронавірусу, натомість покладатиметься на адаптивний карантин та локалізацію сплесків захворювання.

Стосовно заборони в’їзду іноземних громадян, пан Шмигаль запевнив, що окремі категорії іноземних громадян все ж матимуть можливість прибути до України, а саме ІТ-фахівці, технічні спеціалісти-наладчики пускового обладнання, іноземці, які мають дозволи на проживання в Україні, є членами міжнародних та гуманітарних місій, членами екіпажів.

Шмигаль додав, що уряд працює над системним відновленням економічної активності. Зокрема, над напрацюванням довгострокової стратегії розвитку України до 2030 року, а також над втіленням Програми стимулювання економіки та плану дій уряду, які містять стимулюючі заходи для різних галузей економіки України.

Нагадаємо, що Кабінет міністр України підтримав постанову про продовження адаптивного карантину до 31 жовтня. Регіони продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу.