Бойову службу на південному напрямку переведено на посилений режим, також посилено всі види розвідки, а правоохоронці відпрацювали спільні дії. Про це в коментарі РБК-Україна повідомив командувач операції Об’єднаних сил Сергій Наєв.

За його словами, даних про підготовку російської атаки з півдня наразі немає, проте українська сторона «чітко розуміє всі сценарії розвитку ситуації на цьому напрямку і адекватно оцінює можливості Збройних сил РФ щодо нарощування військової сили за короткий час».

Раніш стурбованість через можливу атаку РФ на Херсонську область висловив колишній командувач силами США в Європі Бен Ходжес – адже Росія може спробувати  захопити греблю, що не пропускає воду в Крим.

Ми також писали, що саме нестачу води визнали головною проблемою анексованого півострову навіть самі представники окупаційного режиму. «На жаль, рік – один з найбільш сухих. За 150 років спостережень найменша кількість опадів випала в цьому році, такого практично ніколи не було», – пожалівся так званий «глава Криму» Сергій Аксьонов.