Міносвіти підтримує перехід України до освітнього кодексу, що дозволить уникнути постійних змін до законодавства через ситуацію у країні.

«Ми маємо поступово перейти до освітнього кодексу. Не до абсолютно розрізнених законодавчих актів: той застарів – міняємо, поміняли цей, то вже інший застарів. Все ж таки ми маємо від дитячого садочка до вищої освіти керуватися певними єдиними принципами, і щоб вони не мінялися під налаштування тої чи іншої ситуації в країні», – заявив заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук в ефірі українського телеканалу.

Раніше Міносвіти розробило інструкцію школам, як працювати у новому навчальному році. Глава МОЗ заявляв, що учням, і працівникам шкіл обов’язково вимірюватимуть температуру (якщо вище 37,2 – до школи не пустять). В уряді не відкидають і змішаний варіант навчання – коли буде звичне навчання спільно з дистанційними формами.

Нещодавно Міністерство освіти і науки розповіло про особливості навчального процесу в Україні з 1 вересня виходячи з поділу на зони карантину.