Міністерство соціальної політики України запропонувало створити 7922 нових робочих місць у сфері соціального забезпечення. Там вважають, що це допоможе вчасно виявляти родини, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінсоцполітики.

Необхідність найняти майже 8 тисяч нових соціальних працівників в уряді пояснюють тим, що на час карантину зросла кількість людей, що перебувають у так званих групах ризику. Зокрема, від початку карантину там виявили 35 тисяч родин, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Також соцпрацівникам потрібно працювати з сім'ями, до яких на період карантину повернулися діти з інтернатних закладів освіти. Загалом таких дітей там нарахували 42 тисячі.

«Розуміючи складність ситуації, яка пов’язана із збільшенням кількості сімей, що потребують фахової допомоги, недостатністю фахівців із соціальної роботи, Мінсоцполітики вважає за необхідне для подолання наслідків коронавірусної інфекції додатково ввести 7 922 посад фахівців із соціальної роботи», — повідомляють у Мінсоцполітики.

Наразі ж в регіонах України працює близько 3 тисяч соціальних працівників, а на період карантину навантаження на них зросло у рази. Створювати нові робочі місця для соціальних працівників має місцева влада, додали у Мінсоцполітики.