Проєвропейський опозиційний блок ACUM закликав молдовського президента Ігоря Додона відмовитися від політики федералізації Молдови, яку той проводить під диктовку Кремля, заради України.

Про це йдеться у заяві блоку щодо антидержавної політики Додона та соціалістичної партії, яка є у розпорядженні "Європейської правди".

ACUM заявляє, що результати "нормандського саміту" в Парижі є підтвердженням того, що Російська Федерація не відмовляється від "придністровського сценарію" в Україні.

"Навіть більше, у колах, наближених до влади РФ, категорично заперечується будь-яка перспектива повернення районів Донецької і Луганської областей під контроль Києва та відкрито обговорюється перспектива фронтальної війни в Україні", - стверджує опозиційна політсила.

"В цих умовах блок ACUM звертає увагу як громадян Молдови, так і українських партнерів, в першу чергу, на ризики, пов'язані з антидержавною політикою, яку просувають президент Ігор Додон і ПСРМ в питанні конфлікту в східній частині Республіки Молдова", - додали опозиціонери.